ÖVRIGT / Musikinstrument / Trumpet 9693147
nr 969 3147
Trumpet
mässing
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 juni 2015
kl 19:48:38
250 kr
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Mässing
Trumpet
Kondition: slitage, skador
nr 969 3147
Trumpet
mässing
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 29 juni 2015 |
Mässing